PaniMagdalenaa poleca...

Witajcie kochani,

W moich postanowieniach wiosennych (o których pisałam TUTAJ ),  było między innymi obejrzenie wszystkich odcinków Zdrowo Mani TV :) Zdecydowanie Wam polecam ten kanał na You Tube!! Wszystkie odcinki są ciekawe i bardzo bardzo pouczające! Każdy z nich zawiera bardzo interesujące informacje o zdrowym stylu życia, czyż nie o tym cały czas się słyszy i mówi? Warto obejrzeć każdy odcinek!! I zapoznać się z ich treścią. Zapoznać i zapamiętać :) Wybrać dla siebie odpowiednią formę sportu! Cieszyć się nowymi przyzwyczajeniami i życiem fit! 
Przedstawię Wam każdy odcinek, o czym mówi nasza piękna prowadząca Agnieszka:


Zdrowo Mania odc.1-   miody naturalne, czy istnieją przeciwwskazania do spożywania miodu? czy można mieć uczulenie na miód? właściwości miodów, po czym poznać dobry miód w sklepie? co znaleźć na etykiecie miodów? czego boi się miód? ile mamy czasu na wypicie herbaty z miodem? Jazda konna, czy jest to sport dla każdego? jak się przygotować do pierwszej jazdy? przepis na sałatkę z grejpfruta.Zdrowo Mania odc.2-  świadome zakupy, czy w supermarketach możemy kupować świadomie? zasada 100 km, gdzie robić zakupy, bazary, kooperatywy spożywcze, od czego zacząć świadome zakupy? Squash, jakie są korzyści płynące z tej aktywności? Jak się przygotować do pierwszych zajęć? Czy warto inwestować trenera podczas pierwszych zajęć? Jak wyglądają pierwsze zajęcia? jakie są zasady gry? Przepis na pyszny koktajl owsianyZdrowo Mania odc. 3 - prezenty związane ze zdrowym stylem życia, książka Anny Lewandowskiej, Antoniego Kuczyńskiego -"Mój sposób na długowieczność", książka Grzegorza Łupanowskiego, książka "Zamień chemię na jedzenie" Julity Bator, akcesoria sportowe, bielizna termiczna, akcesoria do ćwiczeń w domu, kijki do chodzenia, czym jest pilates? świadomy oddech, korzyści dla ciała przy ćwiczeniach, jakie są przeciwwskazania do pilatesu? jak się ubrać na pierwsze zajęcia? joga i pilates różnice, przepis na sałatkę ze szpinakiem i bobem.
Zdrowo mania odc.4- grota solna, taki sam mikroklimat jak nad morzem, na co zwrócić uwagę przy wyborze groty solnej, wskazania i przeciwwskazania do wizyty w grocie solnej, jak się przygotować?jak często można odwiedzać grotę solną? pole dance, obalony mit, że trzeba być umięśnionym aby tańczyć pole dance, co uzyskujemy po pole dance, na co powinniśmy się przygotować? jak się ubrać na zajęcia? co warto wiedzieć? przepis na budyń jaglany

Odc. 4


Zdrowo mania od. 5 - żywienie dzieci, fundacja szkoła na widelcu, zdrowe pokolenie, zdrowe dzieci, jak wyglądają warsztaty szkoły na widelcu, gotowanie z dziećmi, siłownia, trener personalny,co zabrać na siłownię, co zjeść przed i po siłownią, przepis na wrapy.

Odc.5

Zdrowo mania odc.6-  czym są suplementy diety? objawy niedoboru suplementów włosów, na co zwrócić uwagę przy zakupie suplementów diety? książka: "suplementy diety dla ciebie. jak nie stać się pacjentem", taniec brzucha, z czego się wywodzi? jakie korzyści przynosi taniec brzucha, jak się ubrać na zajęcia? przepis na koktajl egzotyczny.

Odc. 6Zdrowo mania odc.7- pies to zdrowie, dogoterapia, pies najlepszy przyjaciel człowieka, jakie znaczenie ma pies dla zdrowia człowieka, jakie aktywności możemy wykonywać z pieskiem, pozytywny wpływ psa na zdrowie psychiczne człowieka, co to jest dogoterapia, wspinaczka, czy to sport dla każdego? jakie są przeciwwskazania do wspinaczki? o czym powinna wiedzieć osoba początkująca? Jak się ubrać na ściankę? przepis na pieczone jabłka z farszem z płatków owsianych.

Odc. 7


Zdrowo mania odc. 8- wit.C,  dawki witaminy C na dobę, witamina D, dlaczego wit. D jest taka ważna w naszym organizmie,  racjonalna dawka witaminy D, niedobór magnezu w organizmie coraz częstszy problem, suplementacja magnezu, zmiana trybu życia, karotenoidy, luteina, aktywność fizczna-bokwa, nowe zajęcia fitness, przeciwwskazania do fitness, co powinna wiedzieć osoba początkująca o bokwie, ćwiczenia typu cardio, jakie korzyści możemy osiągnąć po tych zajęciach? przepis na carpaccio z buraków i rukolą.Zdrowo mania odc 9- o śniadaniach dlaczego jest ono takie ważne? dlaczego nasz organizm nie potrzebuje śniadania? idealna pora na jedzenie śniadania? czym jest joga? wpływ jogi na układ hormonalny, mięśniowy, o czym powinna wiedzieć osoba zaczynająca przygodę z jogą? kiedy ćwiczyć?
Mam nadzieję, że przekonałam Was do subskrypcji i oglądania ZdrowoManiTV ;) Ja jestem zachwycona. Proponuję aby dawać łapki w górę i polecać wszystkim swoim znajomym kanał Agnieszki.

Pozdrawiam serdecznie.
PM :*

Popularne posty