Wakacje...

Witajcie kochani,
Dziś małe przypomnienie z wakacji. Byłam w Chłapowie a oto jak zachęca do tego miasta ich strona internetowa: Piękna plaża z wysokim klifem, czysta woda, dziewicza przyroda i jednocześnie sąsiedztwo dużych kurortów nadmorskich takich jak Władysłwowo, Jastrzębia Góra, Jastarnia, Sopot czy Gdynia tworzą wakacyjną atmosferę. W Chłapowie wymarzone wakacje stają się rzeczywistością.

Pragniemy zaprezentować walory turystyczne naszej miejscowości wszystkim zainteresowanym wypoczynkiem nad Bałtykiem. Mamy nadzieję, że zawarte tu treści przybliżą Państwu piękno naszego regionu i pozwolą na znalezienie niejednej ciekawej oferty na wczasy.
I już Was zabieram, do tej maleńkiej miejscowości:


 Moje ukochane wiatraki <3

 Oczywiście nie obyło się bez straganików, na szczęście w Chłapowie jest tego niewiele. 

Po męczących zakupach oczywiście jedzonko: Czy nad morzem można sobie odmówić gofra??

A takie śniadanka, obiadki, i deserki robiliśmy sobie nawzajem. Wiecie jakie jest fajne uczucie gdy jedziesz ekipą 11 osobową i wszyscy coś robią, chcą robić i każdy każdemu pomaga?


Banany z czekoladą:DW smażalni ryb były lepsze kurczaki :) serio ;p

No nie mogłam odmówić sobie! Dzieciństwo come back.Obiecałam właścicielowi U Pikusia, że o nim napiszę, najlepsza na wybrzeżu baranina. No coś niesamowitego. Jeśli będziesz tam od razu szukajcie U Pikusia. Niesamowici ludzie. Jedzenie mistrzostwo. 
  I nasz piękny domek. Piękne, drewniane, bardzo dobrze wyposażone. Kuchenka indukcyjna, lodówka, zastawa, grill przy każdym domku. Link TUTAJ  zerknijcie na ofertę. 

Podsumowując, wszystko okej gdyby nie 200 schodów na plażę, bądź strome jak górskie ścieżki. Chłapowo to mała miejscowość i spokojna. Idealna wręcz dla rodzin z dziećmi.


Pozdrawiam was serdecznie,
a Wy gdzie w tym roku szaleliście na wakacjach?
M:*

Popularne posty