beGlossy...

Witajcie kochani,
Oglądając dziś you tube i swoje ulubione youtuberki, Kajmanowa zorganizowała konkurs związany z pudełeczkiem beGlossy= glossy box.


Mnie zmotywowała do działania i pomyślałam, że przedstawię Wam co chciałabym w swoim idealnym pudełeczku.
Związane jest ze ślubem, bo pomyślałam, że to mógłby być idealne pudełko każdej Panny młodej. Wiem, że glossy box ma swoją edycję limitowaną o nazwie "Powiedz tak" natomiast ja zebrałam swoje kosmetyki w zupełnie innym składzie i tak naprawdę  pod siebie. Co dla mnie byłoby najważniejsze w tym dniu..

Nazwałabym go: WEDDING DAY= PERFECT DAY
1) Odżywka do rzęs Revitalash: Rzęsy w tym dniu powinny być podkreślone i piękne. Dzięki niej możemy się cieszyć długością i grubością. Wystarczy żeby ją stosować 2 miesiące przed ślubem.
Pojemność: 2 ml, cena: 250 zł.
http://www.revitalash.com.pl/index.php/produkty-revitalash

2) Rozświetlacz The Balm Mary- Lou Manizer, idealny rozświetlacz aby w tym dniu  cieszyć się piękną i zdrową cerą. A na zdjęciach i w kamerze, będzie wyglądać idealnie.
Pojemność: 8,5 g, cena: 64 zł


3) Lakier: Essie Where's my chauffeur: Kolor przewodni naszego wesela. Chciałabym podzielić się z Wami z idealnym kolorem w odcieniu niebieskim. Nie ma żadnego innego, który mógłby go zastąpić.
Pojemność: 13,5 ml. cena: 35 zł.

http://www.essie.com/Colors/Blues/wheres-my-chauffeur.aspx

4) Samoopalacz Lavera: Samoopalacz , który zawiera w 100% naturalne składniki, nadaje się do wrażliwej skóry. Nadaje on zdrową i równomierną opaleniznę bez solarium i wylegiwania się na słońcu.
Pojemność: 150 ml, cena: 50 zł.


5) Yankee Candle, Soft blanket: Zapach pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować. A na dodatek umili Ci czas w przygotowaniach jak i oczekiwaniu na Pana Młodego.
Mały słoik, czas palenia: 25-40 h,  cena: 41 zł.  

http://www.goodies.pl/male-sloje-classic/220-miekki-koc-soft-blanket.html

Podsumowując:A Wy, co byście wybrały do swojego pudełeczka?? Nie koniecznie ślubnego??

Pozdrawiam i całuje
M :*

Popularne posty